©2019

IMG_8227.jpeg

MKALMBM

21-22-23 ŞUBAT 2020'de sizlerle...

 

MKALMBM NEDİR?

MKALMBM katılımcıların dünya sorunlarını hep beraber konuşup, tartışabilecekleri ve çözüm önerileri sunabilecekleri bir Model Birleşmiş Milletler konferansıdır.
MKALMBM ekibi olarak katılımcılara, akademik yönden kendilerini geliştirme, diplomatik dil kullanma, sosyalleşme ve kendini geliştirme olanağı sağlamaktayız.

 

Sevgili katılımcılar,

 Sizleri 21-22-23 Şubat 2020 tarihinde düzenlenecek olan Mimar Kemalettin Anadolu Lisesi Model Birleşmiş Milletler Konferansında görmekten onur ve şeref duyarım.

 Mimar Kemalettin Anadolu Lisesi Model Birleşmiş Milletler Konferansı kabinesi olarak vizyonumuz; lise öğrencileri tarafından düzenlenen MBM konferanslarının sayısını artırmasına vesile olmak ve MUN-MBM ilişkisini kurmaktır. Misyonumuz ise katılımcıların ana dillerinde güncel dünya sorunlarını tartışarak bir çözüme ulaştırmalarıdır. 

 Mayıs 2019’da ‘’Değişimin parçası ol.’’ mottosu ile çıktığımız bu yolda sizleri Şubat ayında ağırlayacak olmak bizim çalışma coşkumuzu her geçen gün daha da artırıyor. Sizlere daha iyi bir konferans deneyimi sunabilmek adına MKALMBM kabinesi olarak pek çok sıkıntıların üstesinden geldik ve gecemizi gündüzümüze kattık. Umuyorum ki 3 gün boyunca yaşayacağınız deneyim hem akademik hem de organizasyon açısından sizi tatmin eder.

21-23 Şubat tarihlerinde görüşmek üzere.

Saygılarımla,

Egehan Akçay

Genel Sekreter

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now